پخش چرم گاوی فلوتر ضخیم تبریز + عمده ارزان

پخش کنندگان چرم گاوی فلوتر ضخیم بسیاری وجود دارند که در زمینه تولید و پخش مستقیم چرم گاوی کمربندی فعالیت می کنند. چرم گاوی فلوتر ضخیم مرغوب برای تولید جا کارتی، کمربند و … که ضخامت و دوام و استحکام و ظاهر در آن مهم است کاربرد دارد و توجه تولید کنندگان زیادی را به خود جلب کرده است.

پخش چرم گاوی فلوتر ضخیم تبریز + عمده ارزان

قیمت چرم گاوی در بازار

قیمت چرم گاوی در بازار در بازار چرم، قیمت چرم های گاوی با هم فرق دارد. بدون شک چرم گاوی از بهترین نوع چرم ها است که کاربرد های فراوانی نیز دارا است، به همین دلیل قیمت این محصول نسبت به کیفیت این چرم کمی بالا تر از چرم های دیگر برای مثال، چرم گوسفند یا چرم بز است. زیرا بیشتر از چرم های دیگر طرفدار دارد و نظر مشتریان زیادی را به خود جلب می کند.

چرم گاوی در انواع مختلف در شهر های مختلف از جمله تبریز ساخته می شود و خود دارای انواع مختلف است که در این مقاله معرفی می گردد.

چرم طبیعی در کل سه نوع تقسیم بندی دارد.

1-چرم سبک

2-چرم سنگین

3-چرم نیمه سنگین

چرم گاوی در دسته چرم های سنگین قرار می گیرد.

در دسته بندی انواع چرم از نظر قیمت، نوع گاوی تقریبا دارای قیمت دو برابر چرم بزی دباغی نشده است.

چرم های بزرگ پا، دو ریز و پرتی کمتری دارند و مقرون به صرفه تر از نوع ریز پا هستند.

طیف وسیع از انواع پوشاک مانند کت و پالتوی چرمی، کیف اداری و جیبی و دستکش زمستانه و حفاظتی در انواع مردانه و زنانه را می توان از جنس چرم گاوی تولید نمود.

قیمت محصولات تولید شده با چرم طبیعی گاوی به مراتب بیشتر از سایر انواع چرم است.

چرم گاوی دارای ضخامت لایه بیشتر و دوام طولانی تری نسبت به چرم بزی و گوسفندی است و اغلب کفش و پوتین زمستانه گران قیمت از این نوع چرم ساخته شده اند.

البته کیفیت خود چرم گاوی دارای درجه مختلف است و چرم درجه یک نباید چروکیدگی بیشتر از 1 فوت داشته باشد و تغییر رنگ و تاخوردگی آن بسیار کم باشد.

ضخامت چرم گاوی با وزن آن رابطه مستقیم دارد و با افزایش وزن ضخامت هم بیشتر می گردد.

چرم گاو و بهتر است بگوییم پوست گاو به عنوان یک محصول ارزشمند در بین کارگاه های کفاشی و تولید کنندگان کفش چرم اصل محسوب می گردد.

قیمت خرید چرم گاوی فلوتر

قیمت خرید چرم گاوی فلوتر چرم گاوی فلوتر از لحاظ کیفیت دارای خصوصیات منحصر به فردی است که تقسیم بندی کیفی آن، بر تجارت چرم سازان تاثیر گذار بوده است.

چرم گاوی فلوتر را از نظر درجه کیفیت می توان به چهار نوع اصلی تقسیم کرد:

چرم درجه یک، که به عنوان چرم با رخ کاملا سالم شناخته می شود، کوچکترین اثری از بریدگی در سطح آن وجود ندارد، سطح نمای خارجی آن بدون فرسودگی و فساد می باشد، در صورتی که هنوز وارد پروسه تولید نشده است دچار افت کیفیت نگردد و در نهایت دارای ضایعات بیشتر از 2 مورد نباشد و پشت چرم ضخامت اصلی خود را حفظ نماید.

چرم درجه سه، آثار بریدگی و ضایعات کمتر از 1/5 کل چرم را دارد، به طوری که بریدگی ها در کل سطح چرم پراکنده نباشد و بر روی سطح چرم به غیر از یک تا دو نقطه ریز، آثار جراحتی وجود نداشته باشد.

در نهایت چرم درجه چهار، بر خلاف سه نوع دیگر دارای ضایعه در قسمت ستون فقرات است.

علاوه بر چهار ویژگی تخصصی بالا، جهت شناخت انواع چرم گاوی از نظر کیفیت موارد زیر هم می تواند به عنوان راهنما استفاده گردد.

۱-برچسب چرم نشان دهنده محصولات با چرم گاوی طبیعی است که آن را از چرم مصنوعی متمایز می کند.

نکته مهم دیگر اینکه محصولات چرم گاوی طبیعی دارای مهر نشان دهنده ی طبیعی بودن چرم به کار گرفته شده در تهیه ی محصول هستند.البته نوع برند باید ثبت شده و اورجینال باشد.

۲- بوی چرم

چرم طبیعی گاوی اصلی دارای بوی مخصوص و خاصی است که فقط تولید کننده های چرم آن را تشخیص می دهند.

اخیرا استفاده از نوع خاصی از اسانس عطر در چرم های طبیعی گاوی مشاهده گردیده است.

۳- قیمت چرم

واضح است که قیمت چرم و محصولات چرم طبیعی گاوی بالاتر از مصنوعی است و برای خرید هوشمندانه حتما مشاوره اصل بودن چرم را از کارشناس فروش انواع چرم در ایران سوال کنید.

۴- خرید از فروشگاه معتبر

باید از فروشگاه های معتبر که کاتالوگ و شناسنامه و گارانتی چرم را به همراه چرم در اختیار مشتری می گذارند خرید نمایید.

۵-جنس پشت چرم

با مشاهده درز دوخت می توان دید که پشت چرم طبیعی پرزدار است، در حالی که پشت چرم مصنوعی از نخ دوخته شده است.

۶- ضخامت ناهمگن

چرم طبیعی گاهی دارای ضخامت یکدست در تمام سطوح نیست و سطوحی ضخیم و یا سطوحی نازک به نظر می رسند.

۷- انعکاس نور

چرم طبیعی، نور را به صورت یکنواخت منعکس نکرده بلکه حالت مات و براق شکل می گیرد. بافت روی چرم نباید دارای بافت تکراری و قابل دنبال کردن باشد.

9- از تست شعله هم که در بیرون از فروشگاه جهت تشخیص اصل بودن چرم استفاده می گردد، چرم اصل تغییر شکل نمی دهد و مثل پلاستیک جمع می گردد.

10-از طریق لامسه یا لمس چرم می توان به کیفیت بالای چرم پی برد. چرم اصل حس گرما در دست و چرم مصنوعی حس سرما در دست ایجاد می کند.

شاید برای شما جای سوال باشد که چرم گاوی چیست و چه کاربردی دارد؟

چرم گاوی در ساخت انواع مبلمان اداری، خانگی و صندلی مدارس و ادارات که ویژگی دوام، ضد چروک بودن بسیار مهم است استفاده می شود و باید از بهترین سورت چرم برای این نوع کاربرد استفاده کرد.

همچنین چکمه و کفش های زمستانه، انواع کفش های ایمنی و دستکش ها که عایق بودن در برابر سرما و مقاوم بودن در برابر خوردگی و حرارت بسیار مهم است را از چرم گاوی با ضخامت زیاد استفاده می کنند.

برخی از انواع چرم های گاوی هم در ساخت چمدان های بزرگ مسافرتی و یا حکاکی بر روی چرم استفاده می شوند.

چرم گاوی درجه یک ساخت ایران قابل رقابت با چرم های تولید ایتالیا و ترکیه است و به عنوان یک محصول صادراتی به برخی کشورها صادر می گردد.

در این نوشتار چشم انداز بازار جهانی و وضعیت تولید و صادرات انواع چرم گاوی در جهان را به طور اختصار بیان می کنیم.

بهترین صادر کنندگان چرم گاوی در ایران در شهر تبریز قرار دارند و بخش عمده ای از تولید و صادرات و ارز آوری در زمینه محصولات چرمی را بر عهده گرفته اند.

صنعت چرم در دنیا طرفداران بسیار زیادی داشته و هر کدام از کشورها بسته به سابقه خود سهمی در صادرات آن در حوزه جهانی دارند.

صنعت گسترده و کاملا اشتغال زا که سهم عمده ای از صادرات و واردات یک کشور دارد بخصوص در حوزه پوشاک به خود اختصاص داده است.

صنعت چرم در کشورهای دنیا هر دهه دستخوش تحولات زیادی با توجه به نرخ ارز می گردد.

یکی از بازارهای بین المللی چرم در فاصله نه چندان دور از شهر گوانگجو چین به نام نمایشگاه هوادو شیلینگ هر ساله برگزار می گردد، این نمایشگاه با حضور برند های مشهور چینی و بین المللی مشهور است و انواع محصولات چرمی شامل کیف، کیف پول، کمربند، کفش و غیره در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

در ایتالیا یک نمایشگاه هر ساله به صورت ثابت در مرکز این کشور به نام نمایشگاه چرم میلان برگزار می گردد.

بر اساس یک آمار 15 درصد چرم فرآوری شده دنیا و 60 درصد آن را ایتالیا در اروپا به خود اختصاص داده است.

تولید کفش و پوتین چرم نظامی از محصولاتی است که روسیه در آن حرف اول را می زند که البته در طول سالیان گذشته با کاهش عرضه و تقاضا روبه رو گردیده است.

کشور اندونزی نمونه کشورهایی است که در تولید انواع پاپوش و کفش ورزش برند های معروف، مانند آدیداس، نایک و ریبوک بسیار موفق عمل کرده است.

کشوری مانند مصر با وجود اینکه در زمینه چرم و پوست استعداد زیادی داشته اما به دلیل استقبال کم سرمایه گذاران نتوانسته است در سطح جهانی جایگاهی دست و پا کند.

کشور تونس بعد از ا