قیمت فروش چرم گاوی تبریز

چرم گاوی یکی از بهترین و کاربردی ترین چرم هایی می باشد که شامل انواع مختلفی بوده و عمده این نمونه چرم در تبریز که به عنوان قطب تولید کننده آن می باشد، تولید می شود، قیمت فروش چرم گاوی تبریز به کیفیت این محصول و متراژ خریداری شده و همچنین نوع چرم بستگی دارد و متقاضیانی که بتوانند آن را به صورت عمده از واحد تولید کننده این محصول خریداری نمایند از قیمت مناسبی در زمان خرید بهره مند خواهند شد.

قیمت فروش چرم گاوی تبریز

چرم گاوی عمده

چرم گاوی عمده از پوست حیوانات برای مصارف مختلفی استفاده می گردد که عمده استفاده از آنها برای تولید چرم می باشد، به همین علت حیواناتی مانند گاو، گوسفند، بوفالو، شتر مرغ، مار و بسیاری حیوانات دیگری که دارای پوست ضخیم و قابل دباغی می باشند، به عنوان حیواناتی به شمار می روند که دارای پوست اقتصادی بسیار خوبی در جهت تولید چرم می باشند.

چرم هایی که در کشور تولید می شوند دارای انواع مختلفی هستند که بر حسب نوع پوست حیوان دباغی شده نامگذاری می گردند که در این بین چرم گاوی یکی از کاربردی‌ ترین چرم هایی می باشد که دارای مصارف بسیار زیادی بوده و با توجه به فرآیند و روش تولید چرم به انواع مختلفی تبدیل می گردد.

از انواع چرم گاوی می توان به چرم اشبالت اشاره نمود که چرم اشبالت گاوی در واقع قسمت زیرین پوست گاو را شامل می شود که دارای سطح پرز مانند و نرم و لطیف بوده که معمولاً برای تهیه کمربندهای فانتزی، کلاه، کیف و کفش بسیار کاربردی و مناسب است.

چرم گاوی اگر فرآیند دباغی آن به طور کامل سپری شود، به عنوان یکی از بهترین چرم هایی می باشد که از کیفیت و مقاومت بسیار خوبی برخوردار خواهد بود.

کیفیت این نمونه چرم به فرآیند تولید بستگی دارد به نحوی که باید تمام مراحل گندزدایی، شستشو و دباغی پوست به طور کامل طی شود تا در نهایت بهترین نوع چرم تولید گردد.

چرم گاوی اگر به صورت عمده خرید و فروش شود با کاهش قیمت زیادی مواجه خواهد شد و این موضوع می تواند برای تولید کنندگان محصولات چرمی و افرادی که از چرم گاوی برای تولید انواع کالا و پوشاک های مختلف استفاده می کنند، صرفه اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد به نحوی که می توانند آن را با قیمت پایین و مناسب خریداری نمایند.

عمدتاً چرم گاوی عمده در متراژهای مختلف و با طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می شود که هر کدام از آنها می‌ توانند با توجه به کیفیتی که دارند، از نرخ و قیمت های مختلفی نیز برخوردار باشند.

همانطور که گفته شد چرم گاوی عمده به دلیل نرخ پایینی که به خود اختصاص می‌ دهد از میزان فروش و قیمت بهتری در مقایسه با مدل‌ های دیگر برخوردار می باشد.

چرم گاوی درجه یک

چرم گاوی درجه یک چرم گاوی به عنوان نوعی چرم سنگین محسوب می‌ شود که بر حسب روش تولید آن به صورت چرم گاوی ضخیم یا چرم گاوی نازک تولید می گردد و بسیاری از واحدهای تولید کننده از این نمونه چرم برای انواع مبلمان، کیف، کفش، پالتو، مانتو، کاپشن، کلاه، کمربند، ساعت، لوازم و اکسسوری های زینتی و بسیاری موارد مختلف استفاده می کنند.

با توجه به اینکه چرم گاوی دارای مصارف و کاربردهای بسیار زیادی می باشد سبب شده تا تولید کنندگان بتوانند این محصول را به صورت عمده و با کیفیت بسیار عالی و مرغوب تولید نمایند.

به طور کلی چرم گاوی درجه یک از ویژگی‌ های بسیار خوبی برخوردار است که از مهمترین ویژگی های این محصول می توان موارد زیر را نام برد.

  1. بهترین چرم گاوی درجه یک از ضخامت بسیار خوبی برخوردار می باشد، به نحوی که ضخامت آن باعث افزایش کیفیت و مقاومت آن می گردد و سبب می‌ شود تا از طول عمر بالایی برخوردار باشد.
  2. چرم گاوی دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و رطوبت است به نحوی که آب را به خود جذب نمی کند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.
  3. چرم گاوی اصل دارای بوی چرم و مخصوصی است و افرادی که چرم شناس باشند، قطعاً با این ویژگی آشنا خواهند بود.
  4. چرم گاوی بر سطح آن آثار و خطوط نامنظمی وجود دارد که نشان دهنده اصل بودن این محصول است.
  5. این نمونه چرم در برابر درجه حرارت های مختلف، کشش، سایش و سایر عواملی که در محیط وجود دارد مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و دارای بالاترین سطح کیفی می باشد.
  6. چرم های گاوی با دارا بودن طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده های گوناگون در بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
  7. چرم گاوی اگر با کیفیت اعلا تولید شود به دلیل مقاومت حرارتی بالایی که دارد برای تولید انواع دستکش های ایمنی بسیار کاربردی و مناسب است.

چرم طبیعی گاوی کیف

چرم طبیعی گاوی کیف کیف به عنوان یکی از لوازم و اکسسوری های بسیار کاربردی برای افراد می باشد که دارای مدل های زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه، بچه گانه، کیف دانش آموزی، کیف دانشجویی، کیف اداری، کیف کارمندی، کیف پول و سایر مدل های دیگر می باشد با توجه به اینکه کیف در بین افراد دارای بالاترین میزان کاربرد، استفاده و فروش است، از جنس های مختلفی مانند چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پارچه ای، کتان و جنس های مختلف دیگر در تولید آنها استفاده می شود که با توجه به جنس و کیفیت هر کدام از آنها دارای ویژگی و قیمت های مختلفی خواهند بود.

کیف های چرم طبیعی به دلیل ساختار و زیبایی خاصی که دارند و علاوه بر آن به دلیل طول عمر بالایی که دارا می باشند، یکی از پرفروش ترین نمونه کیف هایی هستند که در بین بسیاری از افراد از محبوبیت و فروش بالایی برخوردار است، به همین علت تولید کنندگان از چرم هایی مانند چرم طبیعی گاو، گوسفند، شتر مرغ، مار و چرم های مختلف دیگر برای تولید این محصول استفاده می کنند و آنها را در طرح ها و رنگ ها و سبک های مختلفی تولید کرده و به فروش می رسانند.

چرم طبیعی گاوی کیف یکی از چرم های پرفروشی می باشد که بسیاری از تولید کنندگان کیف و کفش چرم از آن استفاده می کنند، چرا که این محصول با دارا بودن ویژگی هایی که در بخش قبل به آنها اشاره شد برای تولید کیف بسیار مناسب می باشد.

چرم طبیعی گاوی از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار است و این ویژگی سبب شده تا برای تولید انواع کیف های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و از کاربرد بسیار خوبی در صنعت تولید کیف برخوردار باشد.

معمولاً چرم طبیعی که برای تولید کیف استفاده می شود از رنگ بندی بسیار خوبی برخوردار می باشد و این تنوع باعث می‌ گردد تا تولید کنندگان بتوانند کیف های چرمی را در رنگ های پرفروش و حتی رنگ های فانتزی مانند کیف های مشکی، سفید، قهوه ای، سرمه ای، عسلی، قرمز و رنگ های دیگر تولید کرده و به فروش برسانند.

کیف هایی که از چرم گاوی تولید می‌ شوند علاوه بر دارا بودن ویژگی های بسیار خوب و کاربردی از بازار فروش خوبی نیز در کشورهای مختلف دیگر برخوردار می باشند و بهترین نمونه های آنها با شرایطی بسیار عالی به کشورهای مختلف صادر می‌ گردند.

چرم گاوی طرح پوست ماری

چرم گاوی طرح پوست ماری همانطور که در بخش قبلی گفتیم از پوست حیوانات زیادی برای تولید چرم استفاده می شود اما شاید برای بسیاری از افراد دور از ذهن باشد که پوست مار نیز برای تولید چرم بسیار کاربردی بوده و تولید کنندگان توانسته اند با پوست مار چرم های بسیار زیبا با طرح های مختلف تولید نمایند.

از آنجایی که پوست مار دارای طرح های بسیار زیبا و متنوع و جذابی می باشد سبب شده تا واحدهای تولید کننده چرم گاوی نیز بتوانند با الهام از طرح های پوست مار، چرم گاوی را که دارای طرح پوست ماری می باشد را تولید نمایند.

چرم گاوی طرح پوست ماری در رنگ های مختلفی تولید می شود و این محصول در رنگ هایی مانند سفید مشکی، سفید قرمز، طلایی و غیره تولید می گردد که هر کدام از آنها دارای کیفیت و زیبایی خاصی می باشند.

عمدتاً طرح پوست ماری در مراحل پایانی دباغی چرم شکل می گیرد به نحوی که در مراحل پایانی که دباغی به طور کامل انجام شده و واحدهای تولید کننده قصد رنگ آمیزی چرم را دارند، از دستگاه های مخصوص برای ایجاد طرح بر روی چرم های نهایی تولید شده استفاده می کنند و از این طریق طرح های بسیار زیبایی را تولید می‌ کنند که می‌ تواند برای مصارف مختلف بسیار زیبا و شیک باشند.

معمولاً چرم گاوی که دارای طرح پوست مار می باشد برای محصولاتی مانند کمربندهای مجلسی، ست کیف و کفش، مبلمان های بسیار شیک و چرمی، دستکش و بسیاری موارد مختلف دیگر قابل استفاده می باشند.

چرم هایی که با این سبک تولید می شوند مانند سایر نمونه های دیگر دارای کیفیت بسیار خوبی در ساخت، تولید، طراحی و دباغی را دارا می باشند و توانسته اند با استقبال بسیار خوبی که از طرف بازار فروش و خریداران به دست آورند، در بسیاری از شهرهای مختلف کشور به فروش برسند.

چرم های مذکور از لحاظ ضخامت، متراژ، رنگ بندی، طرح و سایر مواد مختلف دیگر متنوع می باشند که تنوع ایجاد شده در این محصول توانسته به پوشش سلیقه خریداران و نرخ و قیمت فروش آنها تاثیر گذارد و سبب شود تا این محصول در قیمت های مختلف و با طرح های متنوع و مورد نیاز بازار و خریداران به فروش برسد.

چرم گاوی و بزی

چرم گاوی و بزی در بخش های قبلی اشاره شد که چرم از پوست حیواناتی مانند بز، گاو، گوسفند و سایر حیوانات دیگر که قابلیت تولید چرم را دارند حاصل می‌ شود که بر حسب ویژگی هایی که دارند در رده چرم های سبک و سنگین و نیمه سنگین قرار می‌ گیرند و این امر می‌ تواند نشان‌ دهنده کیفیت، میزان انعطاف پذیری، کاربرد و بسیاری ویژگی های مختلف دیگر آنها باشد.

دو نمونه از چرم های پرفروشی که عمدتاً برای تهیه انواع پوشاک و کیف و کفش مورد استفاده قرار می‌ گیرند، چرم های گاوی و بزی می باشند که این نمونه چرم ها دارای کیفیت قابل قبولی در ساخت و تولید بوده و برای مصارف مختلف با توجه به نیاز مصرف کنندگان تولید می‌ گردند.

چرم گاوی جزو چرم های سنگین و نیمه سنگین قرار دارد، به همین علت این محصول بیشترین کاربرد را در تولید انواع پوشاک، کیف و کفش، تابلو، مبلمان و غیره را دارا بوده و جزو نمونه های پرفروش و درجه یک محسوب می‌ گردد.

چرم بزی جزو چرم های سبک می باشد و این عامل سبب شده تا این نمونه چرم برای تولید انواع اکسسوری های چرمی و همچنین کیف و کفش مناسب بوده و از ویژگی های بسیار خوبی مانند چرم گاوی برخوردار باشد.

با توجه به اینکه چرم های نامبرده در بسیاری از بخش های مختلف قابل استفاده می باشند، سبب شده تا شهرهای زیادی در کشور بتوانند در زمینه تولید این محصولات فعالیت کنند که یکی از بهترین و شناخته شده ترین شهرهای تولید کننده چرم، تبریز می باشد.

تبریز به عنوان قطب اصلی تولید کننده انواع چرم در بازار می باشد که موفق شده بهترین نمونه های این محصول را تولید کرده و آنها را در اختیار بازار فروش قرار دهد.

از طرفی چرم هایی که در این شهر تولید می شوند در همان شهر تبریز نیز برای انواع تولیدات مختلف استفاده می گردند، از اینرو می‌توان گفت که تبریز یکی از بزرگترین شهر های تولید کننده انواع چرم و محصولات چرمی در کشور می باشد که هر ساله حجم و نمونه‌ های بسیار زیادی از محصولات مختلف را تولید می‌ کند و علاوه بر اینکه در بازار داخلی عرضه می‌ کند در بازارهای جهانی نیز به فروش رسانده و در اختیار سایر خریداران و متقاضیان قرار می‌ دهد.

متقاضیانی که قصد خرید بهترین نوع چرم گاوی یا بزی و چرم های مختلف با طرح و سبک های گوناگون را دارند، می توانند نمونه های بسیار زیادی از این محصول را که در سایت درج گردیده است را مورد بررسی قرار داده و سپس با انتخاب آنها و مشخص کردن متراژ مورد نیاز خود سفارشات خود را به مجموعه فروش ما ارسال کرده و از طریق تماس با کارشناسان فروش مربوطه اطلاعات لازم در خصوص قیمت، نحوه سفارش، نحوه ارسال و سایر موارد نظر را استعلام نموده و این محصول را با شرایط تضمینی و با کیفیت بسیار عالی و مناسب خریداری کنند.

راه های ارتباطی با ما جهت خرید و ثبت سفارش در این سایت درج گردیده و خریداران به راحتی می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری چرم های مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.